2012-04-03

pastelowo mi

Ci ,co mnie znają , wiedzą ,że jestem pełna skrajności.. ale dobrze mi z tym.. przynjamniej nie jest nudno :)..  Na tym blogu będzie to widać wyraźnie.. Mimo iż moje serce i dusza są na Kubie ( i generalnie tam gdzie jest ciepło i kolory są mocniejsze ) .. to gust wnętrzarski skierowany jest na dużo zimniejsze kraje czyli Skandynawię .. tak samo mam z kolorami i aranżacjami..  Uwielbiam ostre i wyraziste kolory kontrastujące ze sobą, ale równie dużą miłością darzę pastele.. i dziś własnie kilka moich domowych aranżacji w wersji pastelowej  :) miłego oglądania


Jak widać poniżej obecność mojej asystentki Rukutu przy zdjęciach jest obowiązkowa ;)3 komentarze:

 1. Jejuniu jaka ta asystentka piekna:-))) Izuniu ja tez uwielbiam mieszac.. po to w koncu sa kolorki, taz mocniej, raz pastelowo:-))) a co:-))) Pozdrawiam cieplusio + sliczne fotki!

  Syl

  OdpowiedzUsuń
 2. przekażę asystentce zachwyty ;) ... smieją się ,ze jest pod kolor mieszkania ;) ale to ona była pierwsza wiec mieszkanie jest pod jej kolory ;) a co do mieszania kolorów przez Ciebie.. widziałam na blogu.. bardzo blisko są nasze gusta :) dlatego tak miło mi sie tam oglądało wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te pastele do zjedzenia....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)