2015-02-14

Święto Miłości

Post o tym tytule już był :) dokładnie rok temu..i mam nadzieje,że za rok pojawi się kolejny tak samo zatytułowany. O tym jak ja patrzę na to święto od jakiegoś czasu pisałam TU  iTU
Dziś tylko przypomnę,że dla mnie to święto miłości, a nie tylko zakochanych.. Święto liberalne, a nie wykluczające :) I dlatego życzę Wam dziś dużo miłości, wszelkiego rodzaju :) Tej partnerskiej, tej rodzicielskiej , przyjacielskiej i jakiej jeszcze chcecie :D Niech dziś będzie słodko, serduszkowo aż nas zemdli ! O! I niech opary tego dnia utrzymają się w powietrzu, aż do następnego 14 lutego  ! 

Ponieważ blog ostatnio leży odłogiem z braku moich  sił, zdrowia, chęci i natchnienia, to dziś mała rekompensująca dawka świątecznych miłosnych zdjęć :) To dla Was.. bo doceniam Waszą miłość do rzeczy pięknych , miłość do tworzenia i dobrą energię , którą tu u mnie zostawiacie w komentarzach :)


w domu mam nawet małego amorka, i to przez cały rok ;) 


Zawsze chciałam zrobić GIF, ale ciągle zapominałam  ;p  Następna rzecz "to do" , to cinematograpahy :) Niestety nie wiem kiedy do Was wrócę z kolejnymi postami, ale jeśli baardzo będziecie tęsknić..piszcie, to się zmobilizuję ;) 


Miłego wieczoru Wam życzę :) 
Iza

2015-02-04

Po co mi to ?

Po co mi to ?  Co ? Udział w konkursie  Blog Roku..Zanim się zgłosiłam, kilka razy zadałam sobie to pytanie..  Bo jest jedna rzecz w tym konkursie, której nie lubię..  Nie lubię się prosić (tak mam i już), a jednak na pewnym etapie , muszę poprosić..  Muszę poprosić Was , moich czytelników, podglądaczy, zaglądaczy, zerkaczy...  ( i znajomych, rodzinę.. znajomych znajomych .. ;) ) o oddanie głosu na mój blog. I trochę mnie to denerwuje, bo muszę się przełamać wewnętrznie i poprosić Was o ten głos.. Z drugiej strony myślę sobie,że jest to fajne nowe doświadczenie i przełamywanie własnych słabości ( bo nie umiejętność proszenia to podobno słabość ;) ). Liczę też na to,że mam super czytelników i docenią mój 3 letni już wkład pracy w tego bloga. Staram się, żeby posty nie były o byle czym, a zdjęcia  estetycznie Was zadowalały.. i mimo iż nie każdy kocha te same kolory co ja ( bądź taka ich ilość), to żeby wychodził z bloga z uśmiechem i energią i chęcią działania.

Więc teraz oficjalnie :)  Biorę udział w konkursie Blog Roku. Pierwszy i raczej ostatni raz. Jeśli chcielibyście w jakiś sposób dać wyraz waszemu zadowoleniu wynikającemu z zaglądania pod ten adres w przepastnej sieci..to jest to niepowtarzalna okazja :D Proszę o Wasz głos. Zagłosować można sms -em ( tylko raz) do 10.02.2015 .Koszt sms-a to 1,23 i jego wartość zasili Fundację Dzieci Niczyje. 


DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY ODDANY GŁOS ! :D


A żeby nie było tak nudno..i tylko o konkursie, to dla rozrywki parę zdjęć, których Wam jeszcze nie pokazywałam ;) Coś w moich kolorach .. na rozweselenie tej niezdecydowanej zimy ;)
Ta chwilowa cisza na blogu, nie jest spowodowana brakiem tematów.. ale brakiem sił i trochę zdrowia.. Jeszcze chwila i wrócę do Was z nowymi postami :)  

Jeszcze raz dziękuję, że tu zaglądacie i komentujecie i dziękuje, za te smsy , które wyślecie :D

Iza