O MNIE


Hej !   


Nazywam się Izabela Perez Harriette od 9:00 do 17:00 zajmuję się finansami :). Od marca 2012 "po godzinach" prowadzę bloga, na który właśnie zawitaliście. Jestem osobą, która ma wiele zainteresowań i lubi zdobywać nowe doświadczenia.  Po dniu spędzonym za biurkiem lubię  spalać energię kreatywnie. Zanim powstał blog przez wiele lat zajmowałam się fotografią. Zakup własnego mieszkania i miłość do pięknych wnętrz oraz syndrom "Zosi samosi" zaowocował powstaniem bloga colores de mi alma ( kolory mojej duszy).

Nazwa i jej hiszpańskie brzmienie nie jest przypadkowe. Moje życie jest na stałe związane z gorącą wyspą Kubą a dokładnie jej mieszkańcem- moim mężem. Ma to duży wpływ na mojego bloga i moje postrzeganie świata i moje życie. Od 2012 roku jestem również mamą bardzo energetycznego syna. Dodatkowo fotografia, którą wykonałam w czasie jednej z podróży na Kubę, zdobyła w 2010 roku GRAND PRIX Wielkiego Fotograficznego Konkursu National Geographic Polska. Do tej pory ta gorąca Wyspa dała mi z siebie to co ma najlepsze :) 

Na blogu znajdziecie zdjęcia z mojego mieszkania i wszystkie projekty, które wykonałam sama lub z mężem. Pokazuję też dużo wpisów z serii  DIY ( zrób to sam) oraz zdjęć z podróży tych bliskich i tych dalekich. Moja miłość do samodzielnych projektów przerodziła się w stałą współpracę z IKEA i od listopada 2013 publikuję moje pomysły i realizacje na blogu firmowym sklepu www.tyturzadzisz.pl. Wszystkie pomysły możecie znaleźć w zakładce DIY dla IKEA. 

Od wiosny 2015 roku zmieniam też wnętrze starego domu mojej mamy, co również pokazuję na blogu pod hasłem PROJEKT STARACHOWICE. 

W roku 2015 zaczęłam przygodę jako organizator mniejszych i większych warsztatów fotograficznych dla blogerek i zamierzam ją kontynuować. Obszerne relacje z nich także znajdziecie  u mnie na blogu. 

Fotografia - moja pierwsza miłość jest tylko częścią tego bloga.  Miejsce całkowicie poświęcone mojej głównej pasji to  www.izabelaperezharriette.blogspot.com  . 

Fotografuję, stylizuję, szyję, odnawiam meble, remontuje,aranżuję wnętrza,  szkolę,organizuję spotkania, jestem księgową ;) mamą i żoną i córką :) .. i tej listy jeszcze nie zamykam :)  ps. kolejność przypadkowa :) 

Miło mi,że do mnie zaglądacie. Mam nadzieje,że znajdziecie tu tematy, które Was zainteresują i nie będziecie się ze mną nudzić. :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)